Logowanie

Kompendium MBA

Kompendium MBA™​ – to 6-dniowy program pomagający między innymi Kadrze Zarządzającej wykorzystać potencjał pracowników i sprawić, aby ludziom chciało się chcieć.

6 dni szkolenia Kompendium MBA™​

Dla kogo

/ Właściciele firm

/ Kadra zarządzająca

/ Dyrektorzy i członkowie zarządu

Czego się nauczysz

/ Zarządzać zespołem

/ Skutecznie się komunikować

/ Delegować zadania

/ Motywować zespół

/ Właściwie ustalać cele i priorytety

Co zyskasz

/ Najwyższy poziom kompetencji kierowniczych

/ Kluczowe narzędzia wywierania wpływu na podopiecznych

/ Zaawansowany system zarządzania czasem

/ Umiejętności budowania skutecznego zespołu

/ Wzmocnienie zespół jako całość

Prowadzący Szkolenie

Krzysztof Sarnecki

Zawodowy negocjator z wieloletnim doświadczeniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Konsultant i wykładowca w obszarach budowania strategii biznesowej, marketingu strategicznego i operacyjnego oraz systemów sprzedaży. Agent zmian w wielu firmach, w których przeprowadzona została transformacja w celu zdecydowanego podniesienia konkurencyjności oraz osiągnięcia i utrzymania przewagi rynkowej. Absolwent University of Illinois, Institute of Entrepreneurial Studies w Chicago oraz programu MBA Lake Forest Graduate School of Management w Lake Forest, Illinois.

Biznesmen z ponad 20-letnim doświadczeniem zarządczym, konsultant, trener i coach członków zarządów wielu czołowych firm polskich i zagranicznych (głównie w Stanach Zjednoczonych), jeden z nielicznych zawodowych negocjatorów w Polsce.

Tomasz Zambrzycki

Biznesmen, doradca biznesowy i wykładowca. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w biznesie w USA na stanowiskach kierowniczych oraz w prowadzeniu własnej działalności biznesowej w warunkach wysokiej konkurencji.

Długoletnie doświadczenie na rynku amerykańskim w prowadzeniu szkoleń w dziedzinach planowania strategicznego, rozpoczęcia i rozwijania działalności gospodarczej, zarządzania operacyjnego, przywództwa, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania czasem i zarządzania projektami. Absolwent Szkoły Biznesu Loyola University Chicago oraz University of Illinois Institute of Entrepreneurial Studies. Studiował również prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

Robert Noworolski

Doradzał i szkolił firmy z ponad 20 branż. Specjalizuje się we wdrożeniach metodyki zarządzania operacyjnego, zarządzania sprzedażą i systemu sprzedaży. Trzykrotnie interim manager w obszarze zarządzania sprzedażą. Certyfikowany trener Szkoły Trenerów TROP, menedżer projektów PMI i zarządzania procesowego. Publicysta: Puls Biznesu, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, BusinessWoman, COMARCH: Nowoczesne zarządzanie. Prelegent i ekspert na konferencjach biznesowych. Autor książki: „Formuła 8”. Współpracował z m.in.: Shell, Kärcher, Schumacher Packaging, Konimpex, Hutchinson, Douglas Polska, Bibby Financial Services, BASF Polska, Centrostal Handel.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA STACJONARNE KOMPENDIUM MBA™​

lipiec, 2019

Brak nadchodzących szkoleń. Prosimy regularnie sprawdzać kalendarz lub o kontakt na kontakt@questcm.pl

wrzesień 2019

06wrzSzkolenie całodniowe07MBA Tarnów Edycja 2Hotel TarnowiaZapisz się na wydarzenie

11wrzSzkolenie całodniowe12MBA Edycja 78WarszawaZapisz się na wydarzenie

październik 2019

30paźSzkolenie całodniowe31MBA Edycja 79WarszawaZapisz się na wydarzenie

grudzień 2019

12gruSzkolenie całodniowe13MBA Edycja 80WarszawaZapisz się na wydarzenie

top
X