Logowanie

Kompendium MBA

Kompendium MBA™​ – to 6-dniowy program pomagający między innymi Kadrze Zarządzającej wykorzystać potencjał pracowników i sprawić, aby ludziom chciało się chcieć.

6 dni szkolenia Kompendium MBA™​

Dla kogo

/ Właściciele firm

/ Kadra zarządzająca

/ Dyrektorzy i członkowie zarządu

Czego się nauczysz

/ Zarządzać zespołem

/ Skutecznie się komunikować

/ Delegować zadania

/ Motywować zespół

/ Właściwie ustalać cele i priorytety

Co zyskasz

/ Najwyższy poziom kompetencji kierowniczych

/ Kluczowe narzędzia wywierania wpływu na podopiecznych

/ Zaawansowany system zarządzania czasem

/ Umiejętności budowania skutecznego zespołu

/ Wzmocnienie zespół jako całość

Prowadzący Szkolenie

Krzysztof Sarnecki

Zawodowy negocjator z wieloletnim doświadczeniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Konsultant i wykładowca w obszarach budowania strategii biznesowej, marketingu strategicznego i operacyjnego oraz systemów sprzedaży. Agent zmian w wielu firmach, w których przeprowadzona została transformacja w celu zdecydowanego podniesienia konkurencyjności oraz osiągnięcia i utrzymania przewagi rynkowej. Absolwent University of Illinois, Institute of Entrepreneurial Studies w Chicago oraz programu MBA Lake Forest Graduate School of Management w Lake Forest, Illinois.

Biznesmen z ponad 20-letnim doświadczeniem zarządczym, konsultant, trener i coach członków zarządów wielu czołowych firm polskich i zagranicznych (głównie w Stanach Zjednoczonych), jeden z nielicznych zawodowych negocjatorów w Polsce.

Tomasz Zambrzycki

Biznesmen, doradca biznesowy i wykładowca. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w biznesie w USA na stanowiskach kierowniczych oraz w prowadzeniu własnej działalności biznesowej w warunkach wysokiej konkurencji.

Długoletnie doświadczenie na rynku amerykańskim w prowadzeniu szkoleń w dziedzinach planowania strategicznego, rozpoczęcia i rozwijania działalności gospodarczej, zarządzania operacyjnego, przywództwa, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania czasem i zarządzania projektami. Absolwent Szkoły Biznesu Loyola University Chicago oraz University of Illinois Institute of Entrepreneurial Studies. Studiował również prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

Robert Noworolski

Doradzał i szkolił firmy z ponad 20 branż. Specjalizuje się we wdrożeniach metodyki zarządzania operacyjnego, zarządzania sprzedażą i systemu sprzedaży. Trzykrotnie interim manager w obszarze zarządzania sprzedażą. Certyfikowany trener Szkoły Trenerów TROP, menedżer projektów PMI i zarządzania procesowego. Publicysta: Puls Biznesu, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, BusinessWoman, COMARCH: Nowoczesne zarządzanie. Prelegent i ekspert na konferencjach biznesowych. Autor książki: „Formuła 8”. Współpracował z m.in.: Shell, Kärcher, Schumacher Packaging, Konimpex, Hutchinson, Douglas Polska, Bibby Financial Services, BASF Polska, Centrostal Handel.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA STACJONARNE KOMPENDIUM MBA™​

luty 2020

04lutSzkolenie całodniowe05MBA Edycja 81WarszawaZapisz się na wydarzenie

marzec 2020

17marSzkolenie całodniowe18MBA Edycja 82WarszawaZapisz się na wydarzenie

kwiecień 2020

27kwiSzkolenie całodniowe28MBA Edycja 83WarszawaZapisz się na wydarzenie

top
X