Logowanie

Kompendium MBA II

Kompendium MBA™ II – to 12-dniowy program w szczególności przeznaczony dla osób odpowiedzialnych bezpośrednio za kreowanie strategii działania firmy jak i jej zarządzanie – właścicieli, prezesów, dyrektorów zarządzających, członków zarządów, wyższej kadry menedżerskiej.

12 dni szkolenia Kompendium MBA™ II

MISJA SZKOLENIA

/ Szybkie, praktycznie i skutecznie wprowadzenie uczestników w najbardziej kluczowe elementy zarządzania firmą konieczne do zapewnienia dynamicznego i bezpiecznego rozwoju firmy w warunkach globalnych zmian i rosnącej konkurencji na rynku polskim: od planowania strategicznego, marketingu strategicznego, finansów zarządczych, strategicznej roli HR, po pragmatyczne mechanizmy i zasady skuteczności wzmacniające osobistą skuteczność osób zarządzających.

/ Przedstawienie jak skutecznie, wydajnie i – co najważniejsze – praktycznie kontrolować proces „uciekania do przodu”, aby budować przewagę konkurencyjną firmy w „nowej normalności”.

/ Praktyczne wdrożenie zdobywanej wiedzy – szkolenie ma charakter interaktywny i dużą ich część zajmuje omawianie przypadków bezpośrednio związanych z aktualną sytuacją biznesową firm uczestników. Ponad 50% czasu to ćwiczenia praktyczne, poświęcone m.in. pracy nad własną firmą, dzięki czemu uczestnicy natychmiastowo wykorzystują poznaną wiedzę i praktycznie rozwijają swoje umiejętności wdrożeniowe w omawianych tematach.

Program Szkolenia

 1. PLANOWANIE STRATEGICZNE I MARKETING STRATEGICZNY
 2. SKUTECZNOŚĆ LIDERA
 3. FINANSE
 4. STRATEGICZNY HR

INWESTYCJA

Uczestnictwo pierwszej osoby z Organizacji: 7 250 PLN + VAT

Uczestnictwo drugiej i każdej kolejnej osoby z tej samej Organizacji 6 500 PLN + VAT za każdą osobę.

Zaliczka wynosi 1 800 PLN + VAT za każdą osobę.

Pozostałą kwotę należy uregulować do terminu drugiego zjazdu warsztatów.

KONTAKT

DODATKOWE INFORMACJE

Opłata obejmuje:

 • udział w ośmiu dniach warsztatowych,
 • materiały dydaktyczne,
 • indywidualne konsultacje z trenerami w czasie warsztatów,
 • certyfikat ukończenia szkolenia,
 • bufet szkoleniowy (przerwy kawowe i obiad).

Opłata nie obejmuje:

 • Nocleg

Liczba godzin szkolenia

 • 64 godziny (8 dni po 8 godzin)

Miejsce

 • Warszawa

Prowadzący Szkolenie

Krzysztof Sarnecki

Zawodowy negocjator z wieloletnim doświadczeniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Konsultant i wykładowca w obszarach budowania strategii biznesowej, marketingu strategicznego i operacyjnego oraz systemów sprzedaży. Agent zmian w wielu firmach, w których przeprowadzona została transformacja w celu zdecydowanego podniesienia konkurencyjności oraz osiągnięcia i utrzymania przewagi rynkowej. Absolwent University of Illinois, Institute of Entrepreneurial Studies w Chicago oraz programu MBA Lake Forest Graduate School of Management w Lake Forest, Illinois.

Biznesmen z ponad 20-letnim doświadczeniem zarządczym, konsultant, trener i coach członków zarządów wielu czołowych firm polskich i zagranicznych (głównie w Stanach Zjednoczonych), jeden z nielicznych zawodowych negocjatorów w Polsce.

Tomasz Zambrzycki

Biznesmen, doradca biznesowy i wykładowca. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w biznesie w USA na stanowiskach kierowniczych oraz w prowadzeniu własnej działalności biznesowej w warunkach wysokiej konkurencji.

Długoletnie doświadczenie na rynku amerykańskim w prowadzeniu szkoleń w dziedzinach planowania strategicznego, rozpoczęcia i rozwijania działalności gospodarczej, zarządzania operacyjnego, przywództwa, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania czasem i zarządzania projektami. Absolwent Szkoły Biznesu Loyola University Chicago oraz University of Illinois Institute of Entrepreneurial Studies. Studiował również prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

Michał Krzyżanowski

Partner w QUEST Change Managers – konsultant biznesowy, ekspert w zakresie zarządzania finansami, controlingu i zarządzania ryzykiem. Doktorat – Szkoła Główna Handlowa, Kolegium Zarządzania i Finansów. W Wyższej Szkole Zarządzania, The Polish Open University – studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Biznesem. Tytuł Bachelor of Business Administration z Thames Valley University. Początek kariery w Mobil Oil Poland i Swedwood (grupa IKEA). Wieloletni Dyrektor finansowy i administracyjny w firmie WARBUD S.A. Członek rad nadzorczych i zarządó wwielu spółek, m. in. wiceprezes zarządu Warbud Beton członek zarządów Bud-Inż. oraz Polonia Warszawa S.A., a także wiceprzewodniczący radynadzorczej Invest-Park. Wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania The Polish Open University.

Robert Noworolski

Doradzał i szkolił firmy z ponad 20 branż. Specjalizuje się we wdrożeniach metodyki zarządzania operacyjnego, zarządzania sprzedażą i systemu sprzedaży. Trzykrotnie interim manager w obszarze zarządzania sprzedażą. Certyfikowany trener Szkoły Trenerów TROP, menedżer projektów PMI i zarządzania procesowego. Publicysta: Puls Biznesu, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, BusinessWoman, COMARCH: Nowoczesne zarządzanie. Prelegent i ekspert na konferencjach biznesowych. Autor książki: „Formuła 8”. Współpracował z m.in.: Shell, Kärcher, Schumacher Packaging, Konimpex, Hutchinson, Douglas Polska, Bibby Financial Services, BASF Polska, Centrostal Handel.

SZKOLENIA i KONSULTING - Quest Change Managers

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA STACJONARNE KOMPENDIUM MBA™​ II

Na ten moment nie mamy zaplanowanego szkolenia z tego programu. Sprawdź kalendarz wkrótce lub skontaktuj się z nami na kontakt@questcm.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a tym szkoleniem, ale w innym terminie, zostaw nam do siebie kontakt. Poinformujemy Cię o następnych szkoleniach

top
X