Logowanie

Kompendium MBA II

Kompendium MBA™ II – to 8-dniowy program w szczególności przeznaczony dla osób odpowiedzialnych bezpośrednio za kreowanie strategii działania firmy jak i jej zarządzanie – właścicieli, prezesów, dyrektorów zarządzających, członków zarządów, wyższej kadry menedżerskiej.

8 dni szkolenia Kompendium MBA™​ II

MISJA SZKOLENIA

/ Szybkie, praktycznie i skutecznie wprowadzenie uczestników w najbardziej kluczowe elementyzarządzaniafirmąkoniecznedozapewnieniadynamicznegoibezpiecznegorozwoju
firmy w warunkach globalnych zmian i rosnącej konkurencji na rynku polskim: od planowania strategicznego, marketingu strategicznego, finansów zarządczych, strategicznej roli HR, po pragmatyczne mechanizmy i zasady skuteczności wzmacniające osobistą skuteczność
osób zarządzających.

/ Przedstawienie jak skutecznie, wydajnie i – co najważniejsze – praktycznie kontrolować
proces „uciekania do przodu”, aby budować przewagę konkurencyjną firmy w „nowej
normalności”.

/ Praktyczne wdrożenie zdobywanej wiedzy – szkolenie ma charakter interaktywny i dużą
ich część zajmuje omawianie przypadków bezpośrednio związanych z aktualną sytuacją biznesową firm uczestników. Ponad 50% czasu to ćwiczenia praktyczne, poświęcone m.in. pracy nad własną firmą, dzięki czemu uczestnicy natychmiastowo wykorzystują poznaną wiedzę i praktycznie rozwijają swoje umiejętności wdrożeniowe w omawianych tematach.

Program Szkolenia

  1. PLANOWANIE STRATEGICZNE I MARKETING STRATEGICZNY – 3,5 dnia
  2. SKUTECZNOŚĆ LIDERA – 2 dni
  3. FINANSE – 2dni
  4. STRATEGICZNY HR-½ dnia

Prowadzący Szkolenie

Krzysztof Sarnecki

Zawodowy negocjator z wieloletnim doświadczeniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Konsultant i wykładowca w obszarach budowania strategii biznesowej, marketingu strategicznego i operacyjnego oraz systemów sprzedaży. Agent zmian w wielu firmach, w których przeprowadzona została transformacja w celu zdecydowanego podniesienia konkurencyjności oraz osiągnięcia i utrzymania przewagi rynkowej. Absolwent University of Illinois, Institute of Entrepreneurial Studies w Chicago oraz programu MBA Lake Forest Graduate School of Management w Lake Forest, Illinois.

Biznesmen z ponad 20-letnim doświadczeniem zarządczym, konsultant, trener i coach członków zarządów wielu czołowych firm polskich i zagranicznych (głównie w Stanach Zjednoczonych), jeden z nielicznych zawodowych negocjatorów w Polsce.

Tomasz Zambrzycki

Biznesmen, doradca biznesowy i wykładowca. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w biznesie w USA na stanowiskach kierowniczych oraz w prowadzeniu własnej działalności biznesowej w warunkach wysokiej konkurencji.

Długoletnie doświadczenie na rynku amerykańskim w prowadzeniu szkoleń w dziedzinach planowania strategicznego, rozpoczęcia i rozwijania działalności gospodarczej, zarządzania operacyjnego, przywództwa, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania czasem i zarządzania projektami. Absolwent Szkoły Biznesu Loyola University Chicago oraz University of Illinois Institute of Entrepreneurial Studies. Studiował również prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

Michał Krzyżanowski

Partner w QUEST Change Managers – konsultant biznesowy, ekspert w zakresie zarządzania finansami, controlingu i zarządzania ryzykiem. Doktorat – Szkoła Główna Handlowa, Kolegium Zarządzania i Finansów. W Wyższej Szkole Zarządzania, The Polish Open University – studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Biznesem. Tytuł Bachelor of Business Administration z Thames Valley University. Początek kariery w Mobil Oil Poland i Swedwood (grupa IKEA). Wieloletni Dyrektor finansowy i administracyjny w firmie WARBUD S.A. Członek rad nadzorczych i zarządó wwielu spółek, m. in. wiceprezes zarządu Warbud Beton członek zarządów Bud-Inż. oraz Polonia Warszawa S.A., a także wiceprzewodniczący radynadzorczej Invest-Park. Wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania The Polish Open University.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA STACJONARNE KOMPENDIUM MBA™​ II

październik, 2019

25paźSzkolenie całodniowe26MBA II TarnówHotel TarnowiaZapisz się na wydarzenie

październik 2019

25paźSzkolenie całodniowe26MBA II TarnówHotel TarnowiaZapisz się na wydarzenie

listopad 2019

04lisSzkolenie całodniowe05MBA IIWarszawaZapisz się na wydarzenie

top
X