Warsztaty

SPRAWDŹ, KTÓRY WARSZTAT JEST DLA CIEBIE ODPOWIEDNI

Kompendium MBA

6-dniowy, unikatowy na polskim rynku program szkoleniowy, który rozwija kompetencje kadry zarządzającej i właścicieli firm. Kompendium pomaga zrozumieć, w jaki sposób prowadzić organizację, żeby była zwinna i odporna na zmiany w turbulentnej rzeczywistości. Poprowadź swój zespół w kierunku sukcesu, nawet w czasach chaosu.

Kompendium MBA II

Program warsztatowy, który wprowadza uczestników w realia myślenia strategicznego. Mają oni możliwość zbudowania lub skorygowania strategii firmy, która pozwoli konkurować w oparciu o założenia antykruchości i zwinności. Zdobądź wiedzę i poznaj narzędzia, które usprawnią działania Twojej organizacji.

Zawodowe Negocjacje

Warsztaty przygotowane przez zawodowego negocjatora. Uczestnicy zdobywają praktyczną wiedzę, która umożliwia im prowadzenie skutecznych negocjacji krajowych oraz międzynarodowych. Naucz się prowadzić rozmowy biznesowe w oparciu o założenia win-win, bez stosowania nieuczciwych praktyk negocjacyjnych.

Profesjonalny Sprzedawca

Warsztaty, które przydadzą się każdemu sprzedawcy i właścicielowi firmy. Podczas praktycznych ćwiczeń można nauczyć się, w jaki sposób wzbudzać w klientach potrzebę zakupową. Dzięki nielinearnej edukacji prowadzonej przez praktyka biznesu, uczestnicy mogą wykorzystywać zdobytą wiedzę nawet już następnego dnia. Nie sprzedawaj, a sprawiaj, żeby chcieli kupować.

Nowoczesne Egzekwowanie w Zarządzaniu

Unikatowy warsztat, przeznaczony dla menedżerów. Uczestnicy szkolenia menedżerskiego poznają narzędzia i metody, które umożliwią im koordynowanie projektów w taki sposób, żeby zespół dotrzymywał ustalonych terminów i wywiązywał się ze swoich zobowiązań. Egzekwowanie powierzonych zadań to kluczowe zadanie menedżera. Dowiedz się, jak je wykonywać.

Wiesz, że potrzebujesz zmian w swoim zespole, ale nie masz pewności, która z naszych usług jest dla Ciebie najlepsza?
Zostaw swoje dane kontaktowe, a my odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to jest możliwe.    Scroll to Top