O nas

QUEST CM to zespół doświadczonych praktyków biznesu. Korzystając z naszej wiedzy i umiejętności pomagamy firmom w całej Polsce. Dzięki współpracy z nami osiągają one coraz lepsze rezultaty i dynamicznie się rozwijają.

Misja firmy

W QUEST CM nic nie jest przypadkowe. Każdy z naszych trenerów i konsultantów posiada unikalne umiejętności. Wspólnie, jako zespół, mamy kompetencje pozwalające nam na wejście do organizacji i wsparcie jej zarządzania, niezależnie od problemów, z jakimi się boryka.

W naszym zespole znajdują się specjaliści ds. zarządzania, finansów, sprzedaży, marketingu, HR, komunikacji, a nawet negocjacji.

Renata Kozłowska na sali szkoleniowej

QUEST CM działa w kilku obszarach:

  • konsulting biznesowy, oparty na wspólnych działaniach z naszymi klientami w obszarach dla nich istotnych,
  • warsztaty otwarte dla osób, które chcą coraz lepiej zarządzać swoim zespołem oraz poszerzać swoje kompetencje,
  • warsztaty zamknięte, realizowane według indywidualnych potrzeb naszych klientów i ich organizacji,
  • wsparcie zawodowego negocjatora – Krzysztofa Sarneckiego – w negocjacjach krajowych i międzynarodowych na najwyższych szczeblach.
Krzysztof Sarnecki podczas wystąpienia

Zwinność i Odporność w Turbulentnych Czasach

Wspólnie z naszymi klientami układamy ich organizacje w taki sposób, żeby były zwinne i odporne na przeszkody, jakie pojawiają się w czasach turbulentnej rzeczywistości. Jednocześnie dbamy o budowanie skutecznych i trwałych przewag konkurencyjnych na ciągle zmieniającym się rynku światowym i krajowym.

Renata Kozłowska i Anna Skoczylas

Zespół

WIEDZA, PASJA, PROFESJONALIZM – POZNAJ NASZYCH KONSULTANTÓW.

Zespół

WIEDZA, PASJA, PROFESJONALIZM – POZNAJ NASZYCH KONSULTANTÓW.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia w dowolnym aspekcie związanym z prowadzeniem organizacji oraz zespołu. Wierzymy, że wspólnie znajdziemy skuteczne rozwiązania Twoich problemów.

Scroll to Top