Logowanie

Dofinansowania

Zdobądź dofinansowanie na dowolne szkolenie

Jesteśmy w stanie pozyskać dla Ciebie dofinansowanie na dowolne szkolenie dla pracowników Twojej firmy. Decyzję o przyznaniu dofinansowania uzyskasz już po 10 dniach.

Dlaczego warto?

Rozwój firmy

Wiedza zdobyta przez pracowników Twojej firmy podczas szkoleń bezpośrednio przełoży się na jej rozwój.

Niskie koszty

Wartościowe szkolenia nie są tanie.
Dzięki dofinansowaniu zaoszczędzisz co najmniej 50% kosztów szkolenia.

Bezpłatna pomoc

Nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces pozyskiwania dofinansowania na dowolne szkolenie.

Sprawdź jakie możliwości dofinansowania ma Twoja Firma!

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem:

Adam Łęski

Jesteśmy zespołem konsultantów, który, korzystając ze swojego doświadczenia, wiedzy i umiejętności, pomaga firmom w całej Polsce w osiąganiu coraz lepszych rezultatów oraz prowadzi je do dynamicznego rozwoju.

Z sukcesem pozyskujemy fundusze dla naszych klientów na ich rozwój, szkolenia, inwestycje. Naszym wyróżnikiem na rynku jest najnowocześniejsza wiedza z zakresu zarządzania, sprzedaży, negocjacji i marketingu

7,5 mln

PLN uzyskaliśmy
dla naszych klientów

312

firm skorzystało z naszej
pomocy przy dofinansowaniach

Dlaczego warto szkolić pracownków?

Jako przedsiębiorca wiesz, że do utrzymania się na rynku, a tym bardziej do rozwoju firmy, niezbędne są inwestycje. Zazwyczaj dotyczą one aktywów trwałych – nowocześniejszych, bardziej wydajnych urządzeń, sprawnych pojazdów do przewozu ludzi i towarów, nowych, większych biur czy hal produkcyjnych. Inwestujemy także w wartości niematerialne – programy komputerowe, znaki towarowe…

I czasem, w ferworze rozwoju przedsiębiorstwa, zapomina się o najważniejszym jego aktywie – o pracownikach. Zauważ, że zatrudniając nowe osoby, wymagamy od nich wysokich kwalifikacji, potwierdzenia ukończenia licznych kursów, dobrej znajomości języków obcych… A kiedy już zostaną u nas zatrudnieni, często zostawiamy ich samymi sobie, nie dbając o poszerzanie ich wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności, ewentualnie ograniczając te działania do niezbędnego minimum.

Tymczasem inwestowanie w kapitał ludzki może przynieść w krótkim czasie pokaźny zwrot, sięgający nawet 1,60 zł z każdej zainwestowanej złotówki (wg badania SARATOGA Human Capital Benchmarking, przeprowadzonego przez PwC). Pracownicy zadowoleni z tego, że pracodawca dba o ich rozwój, odpłacą się wyższą wydajnością, nowymi pomysłami, będą lepiej i szybciej radzić sobie z realizacją powierzonych im zadań. Przykładowo, uzyskane kompetencje interpersonalne przyczynią się do poprawy atmosfery w firmie oraz do pogłębienia relacji z klientami. Lepsza znajomość języków obcych wśród pracowników przyniesie za sobą łatwiejszą komunikację z zagranicznymi kontrahentami oraz ułatwi wkraczanie na nowe rynki. Pomimo licznych zalet szkoleń, wielu pracodawców unika tej formy inwestycji. Obawiają się oni bowiem, że pracownicy, po zdobyciu nowych kwalifikacji, poczują się pewniej na rynku pracy i poszukają nowego miejsca zatrudnienia.

Czyli my poniesiemy koszty, a korzyści czerpać będzie konkurencja.

Kompendium MBA - Nowoczesny Menedżer
Zawodowe
negocjacje
Nowoczesna inżynieria sprzedaży
Finanse
zarządcze
Nowy
menedżer
Algorytmy sprzedaży i obsługi klienta
WOJEWÓDZTWO MAKSYMALNA KWOTA DOFINANSOANIA MINIMALNY POZIOM DOFINANSOWANIA MAKSYMALNY POZIOM DOFINANSOWANIA
DOLNOŚLĄSKIE
50 000 ZŁ
50%
70%
OPOLSKIE
42 000 ZŁ
80%
80%
WIELKOPOLSKIE
100 000 ZŁ
50%
80%
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
70 000 ZŁ
50%
80%
ŚLĄSKIE
100 000 ZŁ
50%
80%
MAŁOPOLSKIE
97 920 ZŁ
50%
50%
PODKARPACKIE
30 000 ZŁ
50%
70%
LUBELSKIE
15 000 ZŁ
60%
75%
ŚWIĘTOKRZYSKIE
60 000 ZŁ
50%
80%
PODLASKIE
50 000 ZŁ
80%
80%
ŁÓDZKIE
BRAK LIMITU
50%
80%
ZACHODNIOPOMORSKIE
400 000 ZŁ
50%
80%
LUBUSKIE
35 000 ZŁ
60%
80%
KUJAWSKO-POMORSKIE
30 000 ZŁ
50%
80%
top
X