Logowanie

Dofinansowania

Dofinansowania do szkoleń biznesowych

Zdobądź dofinansowanie na dowolne szkolenie

Nasi eksperci pomagają w pozyskaniu dofinansowania na terenie całego kraju! W zależności od wielkości firmy możesz pozyskać od 10 do 100 tysięcy złotych, poziom dofinansowania sięga nawet 80%.

Dlaczego warto?

Rozwój firmy

Wiedza zdobyta przez pracowników Twojej firmy podczas szkoleń bezpośrednio przełoży się na jej rozwój.

Niskie koszty

Wartościowe szkolenia nie są tanie.
Dzięki dofinansowaniu zaoszczędzisz co najmniej 50% kosztów szkolenia.

Bezpłatna pomoc

Nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces pozyskiwania dofinansowania na dowolne szkolenie.

Sprawdź jakie możliwości dofinansowania ma Twoja Firma!

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem:

Adam Łęski

Jesteśmy zespołem konsultantów, który, korzystając ze swojego doświadczenia, wiedzy i umiejętności, pomaga firmom w całej Polsce w osiąganiu coraz lepszych rezultatów oraz prowadzi je do dynamicznego rozwoju.

Z sukcesem pozyskujemy fundusze dla naszych klientów na ich rozwój, szkolenia, inwestycje. Naszym wyróżnikiem na rynku jest najnowocześniejsza wiedza z zakresu zarządzania, sprzedaży, negocjacji i marketingu

7,5 mln

PLN uzyskaliśmy
dla naszych klientów

312

firm skorzystało z naszej
pomocy przy dofinansowaniach

Dlaczego warto szkolić pracownków?

Nie ma sprzedaży bez inwestycji. Rozwój biznesu jest warunkowany wieloma czynnikami, które sprowadzają się do konieczności inwestowania sił i środków w sprzęt oraz umiejętności. Inwestycje w firmach rozumiane są przeważnie jako zakup fizycznych aktywów, takich jak maszyny, pojazdy, czy nieruchomości. Nie można zaprzeczyć ich znaczeniu dla codziennego funkcjonowania firmy, jednak same środki trwałe nie wygenerują spodziewanych wyników finansowych. Na pierwszej linii frontu w walce o klienta znajdują się bowiem pracownicy, o których często firmy zapominają przy tworzeniu budżetu inwestycyjnego. Rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego to jednak bezwzględny warunek utrzymania się na rynku i odnajdywania nowych kanałów sprzedaży. Jak pokazuje badanie SARATOGA Human Capital Benchmarking, inwestowanie w kapitał ludzki generuje korzyści znacznie przekraczające oczekiwania. Każda wydana złotówka na szkolenie dla pracowników skutkuje zwrotem w wysokości 1,60 zł.

Regularne przeznaczanie funduszy na działalność szkoleniową ma zarówno pośredni, jak i bezpośredni wpływ na realizację obranej strategii. Wyszkolony zespół sprzedażowy poprawia konkurencyjność i lepiej odnajduje się w kontaktach z potencjalnymi klientami. Pracownicy potrafią prowadzić negocjacje, a także nawiązywać stałą współpracę oraz rozwiązywać bieżące problemy. Szkolenia z umiejętności interpersonalnych budują morale w zespole i pomagają stworzyć lojalny zespół, zmotywowany do wytężonej pracy.

Inwestowanie w naukę języków obcych skutkuje większą otwartością na rynki zagraniczne i możliwością nawiązywania kontaktów z kontrahentami z całego świata. Przedsiębiorcy mają możliwość ubiegania się o rozmaite dofinansowania na szkolenia, co rozwiewa mit o ogromnych kosztach związanych z inwestycjami w kadrę pracowniczą.

Dofinansowane szkolenia dla firm

W firmie Quest Change Managers proponujemy przedsiębiorcom dołączenie do projektu Akademia Menadżera 2, skierowanego do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Nasz program szkoleniowy pozostaje szyty na miarę potrzeb właścicieli i kadry zarządzającej firm, dostarczając im narzędzi do skutecznego realizowania założonych celów. Akademia Menadżera 2 to dofinansowane szkolenia dla firm, które mogą uzyskać środki na szkolenia w wysokości nawet 80% jego wartości rynkowej. Maksymalna kwota dofinansowania na szkolenia wynosi 100 000 złotych. Specjaliści firmy Quest Change Managers chętnie pomogą w procesie pozyskiwania funduszy, przedstawiając najlepsze opcje dofinansowań rozwojowych.

Kompendium MBA - Nowoczesny Menedżer
Zawodowe
negocjacje
Nowoczesna inżynieria sprzedaży
Finanse
zarządcze
Nowy
menedżer
Algorytmy sprzedaży i obsługi klienta

Jednym z najciekawszych projektów, w ramach którego realizujemy nasze szkolenia jest Akademia Menadżera 2. Nasza oferta skrojona jest niemal idealnie pod wymogi dotyczące realizacji usług w ramach tego programu.
Projekt ten skierowany jest do właścicieli, kadry zarządzającej i kierowniczej firm z sektora MMŚP. Dofinansowanie wynosi 80%, a do pozyskania jest nawet do 100 000 PLN dla firmy. Chcesz poznać szczegóły? Przeczytaj ten artykuł na temat projektu.

Poniżej zestawienie limitów dla poszczególnych firm oraz Operatorów przypisanych do makroregionu.

Copyright © 2023. QUEST CM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

top