Konsulting

W QUEST CM specjalizujemy się w konsultingu biznesowym, oferując indywidualne podejście do wyzwań Twojej firmy. Nasz doświadczony zespół dostosowuje rozwiązania do Twoich potrzeb, zapewniając skuteczność i rozwój przedsiębiorstwa.

Czy te problemy są Ci dobrze znane?

  • Brak chęci i inicjatywy rozwoju w zespole.
  • Koncentracja klientów wyłącznie na cenie.
  • Brak motywacji handlowców do regularnego kontaktu z klientami.
  • Spotkania, które mogłyby być mailami, organizowane dla samej idei.

Wiemy, jak ważne jest dobre poukładanie systemowe firmy, żeby ta sprawnie działała i, co najważniejsze, przynosiła zyski. Jako doświadczeni praktycy biznesu możemy pomóc Ci poprawić skuteczność Twoją i Twojego zespołu.

Czym jest konsulting biznesowy?

W QUEST CM pracują doświadczeni praktycy biznesu. Każdy z nas ma kompetencje obejmujące konkretne obszary działalności organizacji. W związku z tym jesteśmy w stanie kompleksowo pomóc Ci poukładać Twoją firmę od samych podstaw.

Podczas konsultingu nasi konsultanci wchodzą w struktury organizacji, przyglądają się im z bliska oraz wspierają zespół w dążeniu do wypracowania nowych, skutecznych, schematów działania.

Jako osoby z zewnątrz obiektywnie oceniamy sytuację. Jesteśmy partnerami prezesów i kadry zarządzającej, możemy więc wspierać również ich zmianę na lepsze, bez podważania autorytetów w zespole.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT KONSULTINGU W QUESTCM?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Jak przebiega współpraca konsultingowa z QUEST CM?

Współpracując indywidualnie z naszymi klientami wychodzimy poza ramy naszych standardowych usług. Dopasowujemy je do Twoich aktualnych wyzwań i oczekiwań.

Dlatego nasze działania konsultingowe rozpoczynamy od rozmowy z Tobą. Po zapoznaniu się z obecną sytuacją w firmie, określamy zakres naszej współpracy oraz dopinamy wszystkie jej szczegóły.

Dzięki temu Ty, jako nasz klient wiesz, że jesteśmy współnie zaangażowani w cały proces. Jego dalsze kroki są mocno uzależnione od naszych wstępnych ustaleń.

Wiemy, że dla przedsiębiorców najważniejsze jest indywidualne podejście, z pełnym zaangażowaniem do ich problemów. Dlatego to od nas otrzymujesz. Nie przedstawimy Ci już teraz oferty, która jest na wysokim stopniu ogólności i nie wnosi wartości dla Ciebie.

Najpierw poznamy Ciebie, Twoją firmę i wyzwania, z jakimi się mierzysz. Wtedy zadbamy o to, żeby nasz konsulting przyniósł Ci wymierne korzyści.

Jest to nowoczesny program, uwzględniający zmiany w większości obszarów i aspektów zarządzania. Jednocześnie jest on silnie skoncentrowany na zdobywaniu wdrażalnych mechanizmów i narzędzi oraz na zbudowaniu ścieżki rozwoju skutecznie konkurującej firmy.

Dlaczego warto skorzystać z konsultingu w QUEST CM?

  • Dbamy o Twój zespół, wchodząc w struktury organizacji.
  • Jesteśmy Twoimi partnerami na drodze do sukcesu Twojej organizacji.
  • Obiektywnie oceniamy problem i wspólnie z Tobą szukamy jego rozwiązań.
  • Jako praktycy biznesu wiemy, jakie wyzwania pojawiają się na drodze przedsiębiorcy.
  • Przeprowadzamy szkolenia z zakresu tych kompetencji, których aktualnie potrzebujecie.

„Nie możemy rozwiązać problemów, myśląc w taki sam sposób, jak kiedy je tworzyliśmy.”

– Albert Einstein

Scroll to Top