Dołącz do przełomowego kursu i naucz się

Skutecznej Sprzedaży

Poznaj najnowocześniejsze i praktycznie nieznane dotąd w Europie techniki sprzedażowe

W pakiecie otrzymasz:

 • Zdobądź najnowocześniejszą i niedostępną wiedzę

Naucz się metod sprzedaży dostępnych do tej pory tylko dla zamkniętych grup osób należących między innymi do wysokich kadr zarządzających i najlepszych sprzedawców na świecie!

 • Dowiedz się jak osiągać niewiarygodną skuteczność 80-99% sprzedaży
 • 5 godzin nagrań wideo z Krzysztofem Sarneckim
 • Nagrania w wersji audio do słuchania np. w samochodzie
 • Algorytmy sprzedażowe: maksymalnie skutecznie, przygotowane specjalnie przez jednego z najskuteczniejszych polskich sprzedawców - Krzysztofa Sarneckiego

Średnio-dobra sprzedaż w naszej strefie kulturowej to ok. 10% skuteczności, bardzo dobra to 40%, w przypadku 60% mówi się już o dumpingu. Ty możesz osiągać 80-99% przy zachowaniu dobrych marży!

 • Oszczędzaj swój czas i maksymalizuj efekt

Stworzyliśmy ten kurs w oparciu o Prawo Pareto oraz metody skutecznej nauki. Przekazujemy tylko potrzebną i wartościową wiedzę. Żadnego “lania wody”!

Dodatkowo: tylko dla uczestników webinaru - specjalna oferta na zakup pakietu: Kurs "Zarządzanie Czasem" + Kurs "Skuteczna Sprzedaż":

Uwaga: integralną częścią kursu "Skuteczna Sprzedaż" jest kurs "Zarządzanie Czasem":

999zł

Wyobraź sobie, że…

Posiadasz jedną z najbardziej pożądanych i unikalnych umiejętności

Tak, sprzedaż to niezwykle rzadka i potrzebna kompetencja dzisiejszego rynku. Z każdym kolejnym rokiem będzie to jeszcze bardziej ceniona umiejętność. Zacznij już teraz, nie trać czasu, zdobywaj doświadczenia w branży już dziś. Działaj świadomie!

Realizujesz swoje cele i plany

Już nigdy więcej nie pozwól by musieć rezygnować z istotnych dla Ciebie kwestii z powodu niezrealizowanego lub zbyt małego przychodu. Poznaj metody, które pozwolą Ci realizować kontrakty, o których marzysz!

Prowadzisz godne życie

Nie pozwól by z powodu zbyt małych dochodów rezygnować z marzeń i tego co jest dla Ciebie ważne. Zapomnij o sytuacjach gdzie nie stać Cię pomóc najbliższym lub musisz odkładać przez cały rok by pojechać na niezadowalające Cię wakacje.

Czujesz się wartościowy i dynamicznie się rozwijasz

Idziesz do przodu, zdobywasz nowe umiejętności, poszerzasz horyzonty. To wszystko buduje twoją wartość. To wszystko tworzy Cię jeszcze bardziej usatysfakcjonowany ze swojego życia. To wszystko daje Ci wiarę w siebie.

Masz motywację do działania

Nie musisz tracić czasu na eksperymentowanie i naukę od nowa tego co już jest zrobione. Umiesz tylko to co jest naprawdę skuteczne. Działasz i masz efekty. Wyobraź sobie jak dużą chęć do pracy będziesz miał, gdy to co robisz będzie odnosiło pożądany efekt!

Potrafisz radzić sobie w trudnych sytuacjach

Umiesz radzić sobie w trudnych i niekomfortowych sytuacjach zarówno z Twoimi klientami jak i każdym innym człowiekiem. Znasz niezwykłe mechanizmy, które zadziałają na korzyść nie tylko Twoją, ale również osoby, która nie ma dzisiaj najlepszego dnia!

Co jeżeli nie będziesz potrafił skutecznie sprzedawać?

Będziesz biegał za klientami

Będziesz tracił czas na szukanie klientów, którzy nie będą dla Ciebie wartościowi. Twoja efektywność sprzedaży będzie marna i zamiast sprzedawania 9 na10 klientom, sprzedaż 1 na 10.

Będziesz zagubiony w trudnych sytuacjach

Pewne jest, że zawsze w życiu i biznesie pojawiają się mniej komfortowe sytuacje, z którymi trzeba sobie poradzić. Nie mając odpowiednich umiejętności nie będziesz w stanie np. rozmawiać z trudnymi klientami.

Klienci będą traktować Cię jak koszt, a nie jak partnera

Bardzo często błędnie będziesz odbierany jako ktoś, kto chce coś “wcisnąć” i zarobić za wszelką cenę.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli...

Jesteś zawodowym sprzedawcą

i chcesz zwielokrotnić swoje dochody oraz skuteczność

Zarządzasz firmą

i chcesz zdobyć nowych klientów oraz zarabiać więcej na obecnych

Jesteś studentem

i nie chcesz przespać studiów oraz planujesz wejść “z kopyta” na rynek pracy posiadając bardzo unikalne kompetencje. Żadnego szukania pracy miesiącami oraz błagania o zatrudnienie!

Chcesz się rozwijać

i zdobyć jedną z kluczowych umiejętności przyszłości. Tak, sprzedawca w krajach wysokiej konkurencji postrzegany jest jako bardzo ceniony zawód. Przyszłość należy do Ciebie!

Chcesz podnieść jakość swojego życia

i zrozumieć mechanizmy komunikacji, radzenia sobie w trudnych sytuacjach z każdym człowiekiem oraz zmienić postrzeganie świata z totalnie nierealnego linearnego do realnego nielinearnego.

Dzięki kursowi nauczysz się...

l

Jak prezentować produkt, aby klient sam zdecydował, że chce kupować właśnie od Ciebie

N

Jak przygotować się do rozmowy z klientem i doprowadzić do zawarcia kontraktu

Jak uzyskać satysfakcjonującą marżę, mimo, że konkurencja oferuje niższe ceny

v

Dlaczego spowodowanie żeby klient chciał kupić jest prostsze niż mu coś sprzedać

[

Dlaczego budowanie relacji nie jest już kluczem do sprzedaży oraz co jest podstawą pozyskiwania nowych i utrzymania starych klientów

!

Co to jest Sprzedaż Transformacyjna™ i dlaczego Ci, którzy są w czołówce, tak sprzedają

6

Jak pozycjonować się w głowie klienta jako partner, a nie koszt i sprawić by pytanie: ile kosztuje Twój produkt było najmniej istotne dla klienta

©

Jak zdobywać więcej kontraktów przy zachowaniu optymalnej ilości spotkań z klientami

p

ò

Jak wybrnąć z trudnych sytuacji z klientem i doprowadzić do tego, że oboje będziecie partnerami

Jak zachować się gdy klient ma obiekcje wobec nas lub naszego produktu - gotowy zbiór algorytmów

c

Jak wykorzystywać w praktyce Czwartą i Piątą Generację Sprzedaży, które obecnie jako jedyne odpowiadają potrzebom współczesnego, wysoko konkurencyjnego rynku

1

Jak tworzyć skuteczne algorytmy sprzedażowe, z których będą mogli korzystać też twoi współpracownicy, tworząc przy tym zupełnie nową jakość Waszych działań

n

Skąd taka atrakcyjna cena?

Stacjonarne szkolenie ze sprzedaży w naszej firmie to koszt około 3000 złotych za dwa dni. Do tego kosztu trzeba oczywiście doliczyć koszt dojazdu i pobytu w Warszawie oraz zapewnić sobie wolny dzień od innych obowiązków.

 

Dziesiątki tysięcy ludzi wzięło już w nich udział, ponieważ czują jak ogromną wartość ma ten trening. Jednocześnie bardzo zależy nam, by pomóc Wam i wiedząc, że nie każdy może sobie pozwolić na nasze szkolenie stacjonarne z powodu różnych barier: finansowych, czasowych i rodzinnych, postanowiliśmy stworzyć kurs wideo w bardzo atrakcyjnej cenie do samodzielnej nauki.

 

Możesz z niego korzystać w domu, samochodzie, tramwaju lub wszędzie gdzie masz wolną chwilę. Otrzymasz dwie wersje plików - wideo oraz audio (do słuchania np. podczas kierowania samochodem). To wszystko po to byś mógł jak najbardziej efektywnie wykorzystać swój czas oraz ukończyć nasz kurs.

Chcemy by z kursu skorzystało jak najwięcej osób, teraz proponujemy go w bardzo atrakcyjnej cenie.

Czym dokładnie jest kurs?

Kurs składa się z 17 lekcji wideo dostępnych online 24/7 oraz do pobrania w wersji audio (mp3) do słuchania np. podczas podróży samochodem.

Lekcje trwają około 20 minut i prowadzone są przez jednego z najskuteczniejszych polskich sprzedawców - Krzysztofa Sarneckiego.

Wszystkie materiały zawarte w kursie przygotowane są tak by przekazywały tylko to co jest sprawdzone i naprawdę skuteczne.

 

Specjalny dodatek: - Algorytmy sprzedażowe - Proste do wdrożenia i maksymalnie skuteczne - czyli gotowe scenariusze jak radzić sobie w konkretnych sytuacjach.

7

»

c

Co mówią o kursie...

Wysoki poziom merytoryczny jak również profesjonalizm i szerokie doświadczenie Pana Krzysztofa Sarneckiego. Niespotykana w Polsce forma prowadzenia kursu. Wiedza, którą zacząłem wykorzystywać już następnego dnia!

Marcin Jeziorski - TBX sp. z o.o.

Bardzo interesujące podejście do sprzedaży, czyli sprzedaż transformacyjna. Ogrom wiedzy menedżerskiej do zastosowania w praktyce. Komunikacja nieantagonizująca - do zastosowania zarówno w firmie jak i w życiu codziennym.

Sergiusz Janowski

Kurs ze Sprzedaży jest fantastyczną metodą prowadzącą do zmiany sposobu postrzegania dotychczasowych metod sprzedaży. W znaczący sposób poszerzają kwalifikacje!

Iwona Sobonda - Mitmar

Śmiało mogę polecić kurs ze sprzedaży. Bardzo merytorycznie!

Zbigniew Bednarek

Podejmij decyzję, z którą będziesz

się dobrze czuł!

- Nauczysz się i łatwo wdrożysz najskuteczniejsze techniki sprzedażowe

 

- Sam zadecydujesz ile czasu i kiedy będziesz poświęcał na naukę. Będziesz mógł wracać do wszystkich materiałów kiedy tylko będziesz potrzebował.

 

- Otrzymasz dostęp online do 17 lekcji wideo oraz wersji audio do samochodu. Wszystko przygotowane tak by łatwość wdrożenia i nauki oraz przekazywanie jedynie potrzebnych informacji było absolutnym priorytetem.

 

- GRATIS: Algorytmy sprzedażowe: maksymalnie skutecznie, przygotowane specjalnie przez jednego z najskuteczniejszych polskich sprzedawców - Krzysztofa Sarneckiego

800zł

KUP KURS "SKUTECZNA SPRZEDAŻ"

Dodatkowo - tylko dla uczestników webinaru - specjalna oferta na zakup pakietu: Kurs "Zarządzanie Czasem" + Kurs "Skuteczna Sprzedaż"

999zł

KUP PAKIET - "ZARZĄDZANIE CZASEM" + "SKUTECZNA SPRZEDAŻ"

Pytania i odpowiedzi

 • Czy będę mógł korzystać z materiałów szkoleniowych kiedy zechcę?

  Tak, otrzymujesz do pobrania wszystkie lekcje w wersji audio oraz roczny dostęp do filmów wideo na platformie online.

 • Z czego składa się kurs?

  Kurs składa się z 18 lekcji wideo oraz ich wersji audio do słuchania np. w samochodzie lub wszędzie tam gdzie masz dostęp do słuchawek o odtwarzacza mp3. Dodatkowo dodajemy specjalnie przygotowane algorytmy sprzedażowe do wykorzystania wszędzie tam gdzie będziesz tego potrzebował.

 • Dla kogo jest ten kurs?

  Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych tematem najnowocześniejszej i najskuteczniejszej obecnie dostępnej sprzedaży. W szczególności polecamy go zawodowym sprzedawcom, prezesom i właścicielom firm, studentom oraz osobom pragnącym podnieść jakość swojego życia.

Certyfikacje

Informacja o sklepie

Kontakt z nami

QUEST Change Managers Sp. z o.o.,

ul. Okopowa 56 lok. 40

(klatka I – najbliżej CH Klif)

01-042 Warszawa

KRS: 0000394823

REGON: 143233087

NIP: 527-266-42-48

E-mail: sklep@questfe.pl

Copyright © 2015 QUEST Change Managers. Wszystkie prawa zastrzeżone.