Logowanie

Skuteczny Lider Zespołu

Skuteczny Lider Zespołu – Warsztaty skierowane są do kadry zarządzającej niższego i średniego szczebla (liderzy zespołów, brygadziści, mistrzowie, kierownicy zmiany, poczatkujący kierownicy robót, specjaliści odpowiedzialni za mniejsze projekty)

CELE GŁÓWNE WARSZTATÓW

  1. Uzyskanie umiejętności zawodowych, które są jednym z kluczowych elementów budowania przewagi rynkowej przez firmę poprzez osiąganie wyższych wyników, większego zaangażowania w pracę zespołu, mniejszej fluktuacji, niższych kosztów operacyjnych, itp.
  2. Podniesienie poziomu wiedzy menedżerskiej w obszarach typowo deficytowych u kadry zarządzającej niższego i średniego szczebla, tj. kompetencji miękkich, które decydują o efektywnym zarządzaniu pracą podopiecznych.
  3. Podniesienie kompetencji zawodowych przełożonego skutkujące lepszą atmosferą wśród podopiecznych, a przez to uzyskanie ich wyższej motywacji do pracy i wydajności.

Program Szkolenia

  1. Wprowadzenie (20 min)
  2. Jak skutecznie „uruchamiać” najważniejszy zasób każdej firmy – pracowników
  3. Jak być skutecznym menedżerem i budować swoją moc sprawczą w stosunku do podopiecznych?
  4. Podstawy motywowania
  5. Asertywność menedżera i radzenie sobie z emocjami własnymi jak i podopiecznych
  6. Niezbędne praktyczne umiejętności lidera zespołu

Prowadzący Szkolenie

Tomasz Zambrzycki

Biznesmen, doradca biznesowy i wykładowca. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w biznesie w USA na stanowiskach kierowniczych oraz w prowadzeniu własnej działalności biznesowej w warunkach wysokiej konkurencji.

Długoletnie doświadczenie na rynku amerykańskim w prowadzeniu szkoleń w dziedzinach planowania strategicznego, rozpoczęcia i rozwijania działalności gospodarczej, zarządzania operacyjnego, przywództwa, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania czasem i zarządzania projektami. Absolwent Szkoły Biznesu Loyola University Chicago oraz University of Illinois Institute of Entrepreneurial Studies. Studiował również prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA STACJONARNE KOMPENDIUM MBA™​ II

Na ten moment nie mamy zaplanowanego szkolenia z tego programu. Sprawdź kalendarz wkrótce lub skontaktuj się z nami na [email protected]

Jeśli jesteś zainteresowany/-a tym szkoleniem, ale w innym terminie, zostaw nam do siebie kontakt. Poinformujemy Cię o następnych szkoleniach

Copyright © 2022. QUEST CM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

top
X