Logowanie

Skuteczna rekrutacja

Program Skuteczna Rekrutacja – „Od dobrej rekrutacji po skuteczne systemy motywacyjne w średniej i małej firmie – zdobycie umiejętności organizacji obszaru HR w firmie oraz umiejętności zarządzania tym obszarem”

2-dniowy warsztat Skutecznej Rekrutacji, selekcji i wdrażania nowych osób do firmy

Profil Uczestnika

Szkolenie skierowane jest do pracowników i menedżerów Działów Personalnych jak i innych menedżerów firmy odpowiedzialnych za pracę zespołów. Także dla osób, które – w małych i średnich firmach – pełnią rolę osoby odpowiedzialnej z kwestie HR (m.in. rekrutacja, zatrudnianie, ewaluacja, rozwój kompetencji, zwalnianie, budowa systemu motywacyjnego).

Główne punkty programu szkolenia

  1. Strategiczna rola zarządzania zasobami ludzkimi – rola działań z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi w realizacji strategii działań strategicznych i operacyjnych organizacji
  2. Czynnik ludzki jako decydujący element w budowaniu i utrzymywaniu przewagi konkurencyjnej firmy
  3. Ważność Myślenia i Działania Systemowego w rekrutacji, selekcji i wdrażaniu pracowników.
  4. Systemowe podejście do procesu rekrutacji i selekcji
  5. Tworzenie narzędzi systemowych do rekrutacji i selekcji pracowników
  6. Systemowe podejście do procesu wdrażania pracownika (onboarding)
  7. Systemy motywacyjne – tworzenie, wdrażanie i zarządzanie

Prowadzący Szkolenie

Tomasz Zambrzycki

Biznesmen, doradca biznesowy i wykładowca. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w biznesie w USA na stanowiskach kierowniczych oraz w prowadzeniu własnej działalności biznesowej w warunkach wysokiej konkurencji.

Długoletnie doświadczenie na rynku amerykańskim w prowadzeniu szkoleń w dziedzinach planowania strategicznego, rozpoczęcia i rozwijania działalności gospodarczej, zarządzania operacyjnego, przywództwa, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania czasem i zarządzania projektami. Absolwent Szkoły Biznesu Loyola University Chicago oraz University of Illinois Institute of Entrepreneurial Studies. Studiował również prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA STACJONARNE SKUTECZNA REKRUTACJA

Jeśli jesteś zainteresowany/-a tym szkoleniem, ale w innym terminie, zostaw nam do siebie kontakt. Poinformujemy Cię o następnych szkoleniach

Copyright © 2023. QUEST CM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

top