PROSTE · Działa · Fascynuje

„Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe. Ale nie prostsze”

Albert Einstein

Skuteczność osobista

Przypomnij sobie kiedy chodziłeś do szkoły i przygotowywałeś się do egzaminu. Profesor na pytanie co w 500 stronicowej książce jest najważniejsze odpowiadał, że… wszystko. W związku z tym obszerna ilość skomplikowanych zagadnień sprawiała, że nie wiedziałeś które elementy będą miały największe przełożenie na Twoją osobistą skuteczność w życiu.

Kiedy zacząłeś prowadzić biznes, Twoja firma dynamicznie się rozwijała i była bezpieczna. Na pewnym etapie ilość konkurentów wzrosła. Wtedy zmiany rynkowe rzeczywiście nabrały tempa. Gracze, którzy nie chcieli się dostosować do realiów rynku, po prostu odpadli z wyścigu. Teraz złożoność wyzwań biznesowych osiąga niespotykany dotąd poziom, a podaż jest zdecydowanie wyższa od popytu. Nikt nie jest w stanie objąć całości parametrów rynkowych, a nawet często zmian zachodzących w firmie.

Dynamicznie zmieniające się środowisko
Najważniejsze elementy skuteczności

W związku z tym zależy Ci na tym, żeby Twoja Firma potrafiła postawić na tych kilka elementów, które rzeczywiście przełożą się na zbudowanie przewagi konkurencyjnej. Chcesz wykorzystać Zasadę Pareto, która mówi, że 80% wyników jest generowane przez 20% wkładu. Zależy Ci na przykład, żeby Twoi handlowcy jadąc na spotkanie do klienta dokładnie wiedzieli, które 3-5 zachowań podczas rozmowy daje im największą skuteczność. Chcesz, żeby klarowność wynikająca z prostoty dała Twoim Podopiecznym motywację i poczucie, że potrafią się jeszcze lepiej odnaleźć w otaczającej ich rzeczywistości.

Proste narzędzia – wzmocniona skuteczność Twojej Firmy

Komunikacja nieantagonizująca

Komunikacja Nieantagonizująca dająca Twojemu Zespołowi zaskakujące efekty w negocjacjach.

Myślenie i Działanie Systemowe

Myślenie i Działanie Systemowe jako narzędzie menedżerskie, które sprawia, że Twoim Ludziom chce się chcieć.

Sprzedaż Transformacyjna

Sprzedaż Transformacyjna jako element wykorzystania Zasady Pareto przez Twojego Handlowca.

Zależy Ci na wzmocnieniu konkurencyjnej pozycji Twojej Firmy?

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie