Logowanie

Nowoczesna inżynieria sprzedaży szkolenie

Program Nowoczesna Inżynieria Sprzedaży – Kombinacja dwóch – tworzących niezwykle skuteczną synergię – inżynierii sprzedażowych: IV Generacja Sprzedaży z pięcio-etapowym Procesem Sprzedaży oraz pierwsza nielinearna, V Generacja Sprzedaży ze Zintegrowanym Procesem Marketingowo-Sprzedażowym

2 dni szkolenia Nowoczesna Inżynieria Sprzedaży

Dla kogo

/ Kadra zarządzająca

/ Osoby odpowiedzialne za strategię firmy

/ Pracownicy liniowi

Obszary merytoryczne

  1. Rozumieć Nową Rzeczywistość – zarządzanie w CHAOSIE i nowa inżynieria planowania strategicznego
  2. Warianty Sprzedaży Transformacyjnej dla reprezentowanych przez uczestników branż (B2B i B2C)
  3. Strategia dywersyfikacji stylów sprzedaży
  4. Pięcio-etapowy Proces Sprzedaży
  5. Model IV Generacji Sprzedaży
  6. Model V Generacji Sprzedaży
  7. Pudełko Komunikacji™ – a sprzedaż
  8. Zarządzanie sprzedażą

Prowadzący Szkolenie

Tomasz Zambrzycki

Biznesmen, doradca biznesowy i wykładowca. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w biznesie w USA na stanowiskach kierowniczych oraz w prowadzeniu własnej działalności biznesowej w warunkach wysokiej konkurencji.

Długoletnie doświadczenie na rynku amerykańskim w prowadzeniu szkoleń w dziedzinach planowania strategicznego, rozpoczęcia i rozwijania działalności gospodarczej, zarządzania operacyjnego, przywództwa, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania czasem i zarządzania projektami. Absolwent Szkoły Biznesu Loyola University Chicago oraz University of Illinois Institute of Entrepreneurial Studies. Studiował również prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

Robert Noworolski

Doradzał i szkolił firmy z ponad 20 branż. Specjalizuje się we wdrożeniach metodyki zarządzania operacyjnego, zarządzania sprzedażą i systemu sprzedaży. Trzykrotnie interim manager w obszarze zarządzania sprzedażą. Certyfikowany trener Szkoły Trenerów TROP, menedżer projektów PMI i zarządzania procesowego. Publicysta: Puls Biznesu, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, BusinessWoman, COMARCH: Nowoczesne zarządzanie. Prelegent i ekspert na konferencjach biznesowych. Autor książki: „Formuła 8”. Współpracował z m.in.: Shell, Kärcher, Schumacher Packaging, Konimpex, Hutchinson, Douglas Polska, Bibby Financial Services, BASF Polska, Centrostal Handel.

Krzysztof Sarnecki

Zawodowy negocjator z wieloletnim doświadczeniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Konsultant i wykładowca w obszarach budowania strategii biznesowej, marketingu strategicznego i operacyjnego oraz systemów sprzedaży. Agent zmian w wielu firmach, w których przeprowadzona została transformacja w celu zdecydowanego podniesienia konkurencyjności oraz osiągnięcia i utrzymania przewagi rynkowej. Absolwent University of Illinois, Institute of Entrepreneurial Studies w Chicago oraz programu MBA Lake Forest Graduate School of Management w Lake Forest, Illinois.

Biznesmen z ponad 20-letnim doświadczeniem zarządczym, konsultant, trener i coach członków zarządów wielu czołowych firm polskich i zagranicznych (głównie w Stanach Zjednoczonych), jeden z nielicznych zawodowych negocjatorów w Polsce.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA STACJONARNE NOWOCZESNA INŻYNIERIA SPRZEDAŻY

Jeśli jesteś zainteresowany/-a tym szkoleniem, ale w innym terminie, zostaw nam do siebie kontakt. Poinformujemy Cię o następnych szkoleniach

Copyright © 2023. QUEST CM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

top