Logowanie

Obecnie nie planujemy warsztatów w formie online. Zapraszamy na nasze warsztaty stacjonarne. Więcej informacji znajdziecie Państwo klikając na poniższy przycisk.

Nowoczesna, praktyczna, skuteczna edukacja biznesowa

KOMPENDIUM MBA ONLINE

Kluczowe kompetencje menedżera niezbędne
do skutecznego konkurowania w dobie „Nowej normalności”.

Kompendium MBA™ to unikalny na polskim rynku program praktycznej edukacji biznesowej dla właścicieli i członków kadry kierowniczej. Program wprowadza uczestników w świat innego myślenia o biznesie i zasadniczo zmienia spojrzenie uczestników jak skutecznie budować przewagę konkurencyjną firmy oraz jakie działania menedżera decydują o jego efektywności w dobie tzw. „Nowej normalności” biznesowej, tj. globalizacji, rosnącej konkurencyjności i nieprzewidywanych zmian w otoczeniu biznesowym.

Program prowadzony jest przez praktyków biznesu z wieloletnim doświadczeniem zagranicznym i krajowym. Dzięki temu, uczestnicy programu nabywają praktycznych kompetencji w posługiwaniu się sprawdzonymi na rynkach wysokiej konkurencji metodami działania, których QUEST jest prekursorem wdrażania w Polsce, takich jak.: Myślenia i Działania Systemowego (MiDS), Motywacji i Konsekwencji Menedżerskiej (MiKM), Mechanizmów Komunikacji Nieantagonizującej™, czy Sprzedaży Transformacyjnej IV Generacji™. Program koncentruje się na kluczowych aspektach wiedzy biznesowej, które decydują o sukcesie każdej organizacji, a szczególnie w obszarach deficytowych wśród wielu polskich menedżerów. Dzięki tak dobranym tematom jak i praktycznemu sposobowi prowadzenia warsztatów, uczestnicy mogą wdrażać nabyte umiejętności już od pierwszych zajęć.

Co dla Ciebie z tego wynika?

Jeżeli:

 • odczuwasz brak konkretnej strategii konkurowania na rynku,
 • Twój zespół nie angażuje się w pracę w takim stopniu, jakbyś tego chciał,
 • zbyt duża rotacja pracowników utrudnia Wam sprawne działanie i obniża wydajność pracy,
 • Ty jako Szef – jesteś przeciążony; nie masz czasu, masz za dużo spraw na głowie i jesteś zabiegany.

Koniecznie przeczytaj tę stronę do samego końca, ponieważ żadne słowo nie pada tutaj przypadkowo.

„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

Albert Einstein

Dzięki zdobytej wiedzy:

 • nauczysz się wzmacniać parametry biznesowe (marża/zysk/udział w rynku),
 • uruchomisz pełny potencjał ludzi w Twoim zespole,
 • zadbasz o bezpieczeństwo działań firmy na przyszłość,
 • zachowasz spokój w czasach turbulencji, w ekonomii chaosu,
 • osiągniesz wyższy poziom komfortu życia,
 • nauczysz się skutecznie zarządzać sobą, zespołami i firmą.

JAKI JEST PROGRAM KOMPENDIUM MBA ONLINE?

Program realizowany jest w formule online.

Cały program online to czternaście 3,5-godzinnych sesji.

UWAGA: Celem maksymalnej praktyczności zajęć, obowiązuje limit 16 uczestników na każdym warsztacie.

POZNAJ OPINIE WYBRANYCH UCZESTNIKÓW:

Zobacz więcej opinii >>>

LARIS

MOSTVA

BORIMEX

STANDO

BORKOMET

KOFEA

INWESTYCJA

Uczestnictwo pierwszej osoby z Organizacji: 6 100 PLN + VAT

Uczestnictwo drugiej i kolejnej osoby z tej samej Organizacji 5 600 PLN + VAT za każdą osobę.

KONTAKT

Zaliczka wynosi 1500 PLN + VAT za każdą osobę.
Pozostałą kwotę należy uregulować do czwartych zajęć.

DODATKOWE INFORMACJE

Opłata obejmuje:

 • udział w czternastu 3,5-godzinnych sesjach warsztatowych online,
 • materiały dydaktyczne,
 • indywidualne konsultacje z trenerami,
 • certyfikat ukończenia szkolenia,

Liczba godzin szkolenia

 • 49 godzin (14 sesji po 3,5 godziny)

Miejsce

 • Zdalnie, Online

Prowadzący

Krzysztof Sarnecki

Zawodowy negocjator z wieloletnim doświadczeniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Konsultant i wykładowca w obszarach budowania strategii biznesowej, marketingu strategicznego i operacyjnego oraz systemów sprzedaży. Agent zmian w wielu firmach, w których przeprowadzona została transformacja w celu zdecydowanego podniesienia konkurencyjności oraz osiągnięcia i utrzymania przewagi rynkowej. Absolwent University of Illinois, Institute of Entrepreneurial Studies w Chicago oraz programu MBA Lake Forest Graduate School of Management w Lake Forest, Illinois.

Biznesmen z ponad 20-letnim doświadczeniem zarządczym, konsultant, trener i coach członków zarządów wielu czołowych firm polskich i zagranicznych (głównie w Stanach Zjednoczonych), jeden z nielicznych zawodowych negocjatorów w Polsce.

Tomasz Zambrzycki

Biznesmen, doradca biznesowy i wykładowca. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w biznesie w USA na stanowiskach kierowniczych oraz w prowadzeniu własnej działalności biznesowej w warunkach wysokiej konkurencji.

Długoletnie doświadczenie na rynku amerykańskim w prowadzeniu szkoleń w dziedzinach planowania strategicznego, rozpoczęcia i rozwijania działalności gospodarczej, zarządzania operacyjnego, przywództwa, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania czasem i zarządzania projektami. Absolwent Szkoły Biznesu Loyola University Chicago oraz University of Illinois Institute of Entrepreneurial Studies. Studiował również prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

Robert Noworolski

Doradzał i szkolił firmy z ponad 20 branż. Specjalizuje się we wdrożeniach metodyki zarządzania operacyjnego, zarządzania sprzedażą i systemu sprzedaży. Trzykrotnie interim manager w obszarze zarządzania sprzedażą. Certyfikowany trener Szkoły Trenerów TROP, menedżer projektów PMI i zarządzania procesowego. Publicysta: Puls Biznesu, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, BusinessWoman, COMARCH: Nowoczesne zarządzanie. Prelegent i ekspert na konferencjach biznesowych. Autor książki: „Formuła 8”. Współpracował z m.in.: Shell, Kärcher, Schumacher Packaging, Konimpex, Hutchinson, Douglas Polska, Bibby Financial Services, BASF Polska, Centrostal Handel.

KALENDARIUM KOMPENDIUM MBA™ ONLINE

Jeśli jesteś zainteresowany/-a tym szkoleniem, ale w innym terminie, zostaw nam do siebie kontakt. Poinformujemy Cię o następnych szkoleniach

Copyright © 2023. QUEST CM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

top