Proste · Działa · FASCYNUJE

„Sami musimy stać się zmianą do której dążymy w świecie”

Gandhi

Poznaj mechanizmy, które pomogą Ci zbudować trwałe zaangażowanie zespołu

Motywacja i Konsekwencja Menedżerska

Motywacja i Konsekwencja Menedżerska

Metoda „kija i marchewki” dzisiaj jest już nieskuteczna. Wykorzystaj nieszablonowe rozwiązania dostosowane do dzisiejszych realiów.

6 poziomów delegowania

6 poziomów delegowania

Zyskaj spokój i czas dzięki możliwości skutecznego delegowania zadań, które nie tylko rozwija Twoich Ludzi, ale też ich motywuje.

Pochwała i reprymenda motywująca

Pochwała i reprymenda motywująca

Dowiedz się jak sprawić, żeby Twój podopieczny poczuł się doceniony oraz w jaki sposób przeprowadzić trudną rozmowę.

Wzmocnienie kompetencji Twojego Zespołu

Marzenia

Każdy z nas miał marzenia w dzieciństwie. Kiedy odkrywaliśmy świat wszystko było nowe i fascynujące. Z biegiem lat wielu ludzi zatraca, w żmudnej codzienności, to spojrzenie pełne blasku. Jednocześnie truizmem jest, że życie i praca z pasją dają nie tylko poczucie spełnienia, ale też lepsze wyniki.

Jeśli Twoi podopieczni mają podnieść kompetencje, to przede wszystkim muszą tego chcieć. Ich motywacja do wdrożenia zdobytych umiejętności będzie dużo większa, jeśli zajęcia na które przyjdą będą dynamiczne, zaskakujące formą, po prostu… fascynujące.

Motywacja
Silny Polski Biznes

Twoja Firma wyrosła z pasji założycieli, którzy ciężko pracowali realizując swoje plany. W ten sposób powstał również Quest Change Managers, którego marzeniem jest zbudowanie silnej pozycji Polskiego Biznesu na międzynarodowych rynkach. Tak, żebyśmy jeszcze częściej mogli słyszeć „to jest solidne, bo z Polski”.

Chcesz, żeby Klienci mówili o Twojej Firmie "Oni pracują z pasją"?

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie